KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16516175
nr 1651 6175
Oljemålningar
ett par, Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 45x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 18:24:04
18/10 09:09:46
100 kr
18/10 18:30:30